Ansızın Yaşamımı Saran Ensest – 4. Bölüm

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00353 515 73 20

Olayların üzerinden 2 gün geçmiş, bebek mevzusu canımı sıkmıştı, bu yüzden de ne annemle ne de Serpil ablamla yatmıyordum. Ceyda ablamda o gün evine gitmişti. Ceyda ablam gittikten sonraki günlerde annem, ablamı yanında sikmemi istiyordu, ‘Ben hiç bir şey belli etmem, ilaç vermişsiniz gibi öylece uzanırım’ diyordu. Ama bilemiyordum ve neden bilmem ama tahrik olmamın yanı sıra utanıyordum da. Ve annemle bunu konuştuktan sonra ki gece vardı ki hayatımız tümden değişmişti. Annem ve ablamla yatmayalı 1 hafta olmuştu, 8. günün gecesinde saat 01:20 sularında yatağa uzandığımda koltuk altımın koktuğunu fark etmiştim, duşa geçip iyice yıkandım çıkmaya hazırlanırken penisim büyümeye başladı, çünkü o anlarda aklımdan Serpil ablamı sikmek geçmişti. Bu yasak aşkın tattırdığı haz duyguları gelip şehvetimle birleşince güçlü bir müttefik olmuşlardı ve beni ateşe verdiler. Çırılçıplak bir halde hızlı adımlarla serpil ablamın odasına girdim. Yatağa yaklaşarak üzerine çıktım, onu hızla soymaya başladığımda o da gözlerini açmıştı;

-Teşekkür ederim Yamaç.
-Abla çok fena haldeyim kusura bakma.(Ablamı soymuş içine girmek için hazırlanıyordum)
-Bebeği istemiyorsan aldırabilirim.
-Sonra konuşalım olur mu ablacım?

Serpil ablamın iki ayağını birleştirip sağ omzuma attım ve baldırlarında elimi gezdirirken direk içine girdim. Hızla gil gel yaparken ablam bağırmaya başladı ne olur olmaz diye ağzına kapatmaya yeltenirken;

-Yapma Yamaç! Ağzımı kapatma.
-Doğru, yalıtım.

Boşalmaya çok yaklaşmıştım , ablamın kafasını iki avucumun içine alarak içinden çıkarttığım yarrağımı öz ablamın ağzına verdim ve inleyerek boşaldım. Sonra kapının orada bir gölge gördüm ve koşarak kapıyı kapattım. Ablam telaşla toparlanarak ‘Yamaç’ dedi, bir yandan da sperm taşmış mı diye dudak çevresini kontrol ediyordu.

-Efendim.
-Annemdi o Yamaç bizi gördü.
-Gördün mü?
-Evde bizden başkası yok, o annemdi ve bizi gördü.
-Tamam, bir şey olmaz.

Nasıl olsa bizzat ben söylemiştim, belli ki izlemeye gelmişti.

-Nasıl bir şey olmaz Yamaç?
-Olmaz abla dert etme.
-Yamaç oğluyla kızını cinsel ilişkiye girerken izledi nasıl dert etmeyeyim ya? Kadın travma yaşayıp kafayı yiyebilir.

Ablamın etekleri tutuşmuştu ve bu telaşını anlayabiliyordum. Ben de bazı şeyleri ona anlatmaya karar verdim.

-Sana bir şey söyleyeceğim abla ama bana sakın kızma.
-Kızacağım bir şey söylersen kızarım.
-Ceyda abla bizdeyken annem dudağının kenarındaki spermleri görmüş beni odaya çağırmıştı, ben de seninle olan ilişkimi anneme söyledim, birbirimize aşığız dedim, anlattım her şeyi.
-Yamaç neden?
-Söyledim ya anlamıştı, söylemek zorundaydım ve bil bakalım ne oldu? Kızmadı, evin dışına taşırmayın falan dedi, doğrusu bende şaşırdım.

Ablamın gözleri dolmuştu, gittim ve sarıldım.
-Her şey iyi olacak değil mi Yamaç.
-Evet ablacım ama çocuk işi bozdu.
-İstiyorsan aldırabilirim?
-Evet abla öyle yapalım. Sonuçta seninle doya doya sevişmek istiyorum ve hala içine boşalmak istiyorum.
-O zaman ilaç al bana hamile kalmayayım.
-Tamam aşkım.

Ablama ilk defa aşkım demiştim ve usulca dudaklarını dudaklarıma yapıştırdı 6-7 dakika boyunca öylece öpüştük ve ben ona iyi geceler dileyip odama uyumaya gitti.

Ben şehvetimi ablamın dudaklarında söndürüp uyumaya gitmiştim ama annemin bizi izleyip şehvetinin körüklendiğini unutmuştum. Ben yatakta uzanırken annem özel harekat timi gibi odaya girdi ve kapıyı kapatıp kilitledi ve üzerime çıktı. Dudaklarıma yumulurken ben şoka uğramıştım annem patlayan bir volkandan üzerime düşen lav parçaları gibi eritiyordu bedenimi, klima artık beni serinletmiyordu, terliyordum. Git gide daha fazla terlemeye başladım. Erkekliğim denizi yarıp geçen kılıç balığı gibi annemin amını yarıp geçecekti sanki. Ablamın kızlığını alırken bile şehvetim bu denli doruklara tırmanmamıştı. Annem;

-Yamaç parçala beni(deyince.)

Dayanamadım, daha fazla dayanamazdım da. Artık bende fim kopmuştu. Annemin penyesini tuttum ortadan ikiye ayırdım, göğüsleri meydana çıkmıştı. Sütyeninden dışarıya çıkartıp yalama başladığımda annemde kafasını kaldırmış tavana bakıyordu ama aklının tavanda olmadığı besbelliydi. Daha sonra göğüslerini bırakıp annemi sert bir şekilde üzerimden kaldırıp altıma altım, onu çırılçıplak bırakana dek soydum. Uzanıp pembe amcını yalamaya başladım bir elim göğüsünde diğer elim ise baldırlarında geziyordu. Dilimde klitorisine darbeler indiriyordum ve doğrulup tek hamlede içine girdim anneme sert bir tokat atıp, ‘Bu babam içindi’ dedim. Tokat attığım elimi boğazına götürüp boğazını sıkmaya başladım. Annem titremeye başladı çığlık atıyordu, deli gibi inliyordu.

Ablam duyabilir miydi acaba ya da bir başkası? Artık umurumda değildi. Gözüm dönmüştü, çıldırmıştım.

Sert bir şekilde kapım çalmaya başladı.

-Yamaç yapma yalvarırım yapma.(Sesi çok az geliyordu, bell ki annemin çığlıkları da ona tam olarak gitmiyordu ama duymuştu)

Bu ablamın sesiydi. Ablamın, annemi siktiğimi öğrenmesiyle ar perdem tamamen yırtılmıştı. Annemse ablamın sesini duyunca titremeye ve inlemeye başladı, amındaki zevk suları yarrağımın içeriye girmesine engel oluyordu, içinden çıktım. Annem, beni çölün ortasında susuzluktan kurtaran yağmur gibi üzerime yağdı. Annem nirvanaya temas ederken bana ‘Kocacım, aslan evladım, lütfen bunu hep yap, işte böyle’ gibi ve bunlara benzer şeyler söylüyordu. Ben daha fazla dayanamayıp gidip kapıyı açtım, ablam kapıyı açınca üzerime düştü(kapıya dayanmış ağlıyordu) ablamı o kızıl saçlarından tutup yatağa annemin üzerine fırlattım. Ablam kaçmaya çalışırken onu kollarından kavrayıp tekrar yatağa fırlattım ve soymaya başladım. Serpil ablam bana direniyordu. Onca zamandır istekli bir şekilde, hatta ki kızlığını alırken bile istekli bir şekilde siktiğim ablamın böyle tecavüz ediyormuşum gibi davranması benim içimde fırtınalar kopartıyordu. Güç bela soyduktan sonra annemin üzerine yaslayarak amına girdim. Ve bütün bu olup bitenlere dayanamayarak ablamın amının içine boşaldım ve sikim hala içindeyken üzerine uzandım ve konuşmaya başladım.

-Abla, biliyor musun sen, ben, abim ve Ceyda ablam annemin kardeşiyle olan ensest ilişkilerinden doğmuşuz. Anneme babamı aldatmasının cezasını ödettim.

Ablam çok olmuştu ama yinede annemle iletişim kurmaya utanıyordu. Annem bunu çoktan fark etmişti ve;

-Benden utanma kızım, asıl benim senden utanmam lazım. Bu olanlar aramızda kaldığı müddetçe istediğiniz kadar yatabilirsiniz. Hatta benim yanımda bile utanmadan yapabilirsiniz.

Ablamın yüzü gülmeye başlamıştı.

Hep beraber duş alıp kendi odalarımıza çekilecektik ki ben ablamı kolundan tutup;

-Abla bi gelsene bir şey konuşacağım seninle.
-Tamam canım kardeşim.

Ablam gülüyordu, galiba doymadım zannetmişti ama yalan yok bir türlü doyamıyordum. Ama benim aklımda daha başka bir şey vardı onun hakkında konuşmak istiyordum.

-Abla ben senin kızlığını almadan önceki gece odanda mastürbasyon yaptığını duydum ve kapına yanaşıp seni dinledim. Sen Yamaç diyordun, beni mi düşünüyordun.

Ablam hafif kızardı ve güldü – Evet

-Ben şeyi de çok merak ediyorum abla, kızlığını alırken de bağırıp, çağırmadın sanki istekli gibiydin ve sadece içime boşalma dedin.

Ablam bana sarılarak;

-Bunları yüzüne bakarak söyleyemem, odama geçip mesaj atarım.
-Tamam abla şimdiden iyi geceler.
-Sağ ol sana da.

Ablam odamdan çıkıp kapıyı çekti, ben de ablamdan gelecek mesajı beklemeye koyuldum ve 2 dakika sonra bir mesaj gönderdi.
-Ablamın yanından bu yüzden erken dönmüştüm. O taytları ve iç çamaşırlarını gelmeden önce senin için aldım. Bir filmde görmüştüm adam kardeşiyle yatıyordu ve şansımı denemek istedim, başarılı olmuş muyum?

Çıkıp ablamın odasına gittim ve kapıyı kapattım.

-Bu gece seninle yatabilir miyim abla?
-Gel aşkım.

Gidip ablamın yanına uzandım, o da hemen başını göğüsüme yasladı, ben de saçını okşayarak konuşmaya devam ettim;

-Abla bu yaptığımız aslında günah ve yasak biliyorsun değil mi?
-Evet, öyle..öyle ama.
-Evlenmeyi düşünüyor musun abla? Yani hep böylemi devam edecek?
-Hayır, ben seninle mutluyum, başkasını istemiyorum. Ve evet hep böyle gitsin istiyorum.
-Ya gitmezse?
-Nasıl yani?
-Ya sıkılırsak?
-Sıkılırsak beni tatile çıkartırsın, sıkıntım geçer.
-Abla ben galiba sana aşık oluyorum.
-Ben sana çoktan aşık oldum bile Yamaç.
-Seni yarın yemekte, annemin yanın sikmemi ister misin?
-Ben hala çok utanıyorum.
-Utan, utanınca çok ateşli gözüküyorsun.
-Tamam, olur.
-Ama senden bir ricam var abla bu seni daha çok utandırır ama yalvarırım yap.
-Neymiş o?
-Yarın seni sikerken bana; Yamaç lütfen daha hızla, yamaç lütfen daha sert sik ablanı diye, bağırmanı istiyorum o halin beni deliye döndürür ve sana minnettar olurum.
-Yamaç yapabilir miyim bilmiyorum, çok utanırım.
-Abla bir de yarın tayt giy ve içine hiç bir şey giyme.
-Tamam.

Ve sonra sessizliğe bürünüp ablamın loş odasında günün yorgunluğuyla uykuya teslim olduk.

Sabah kahvaltıya annemde dahil hiç birimiz kalkamamıştık öğlen yemeği için annem bizi çağırdığında saat 14:45 idi. Rutin tuvalet ve el yüz yıkamadan ablamı kenara çekerek penisimi kaldırmasını söyledim ve aşkla yalamaya başlayarak penisimi kaldırdı, sonra sofraya oturarak yemek yemeye koyulduk. Annem masanın başında, ben annemin solunda ablam ise sağındaydı. Annem penisimi fark etmişti ve;

-Oğlum dün gece doymadın mı?(Sırıtıyordu)
-Birazdan doyarım anne.

Yemeğimi hızlıca yiyerek bitirmiştim, kalkıp ablamın yanına gittim.

– Ablacım çok fena haldeyim yardım eder misin?

Ablam hiç konuşmadan ayağa kalktı, taytını sıyırıp kenara attım, annem yemeğini yerken şaşkınlıkla bizi izliyordu. Küçülmeye yüz tutan penisimi ablamın pespembe amcığının üzerine temas ettidiğimde; Daha yeni karaya vurmuş bir balığın tekrardan suyla buluşması gibi hayat bulmuştu. Direk ablamın içine girerek onu kucağıma aldım hızlı ver bir şekilde gözlerinin içine baka baka sikmeye başladım. İstifimi bozmadan arkamı döndüm ve Serpil ablamı buzdolabına yaslayarak daha sert sikmeye, onu da tahrik etmeye başladım. Kulağına yaklaşıp, ‘Hadi bağır’ dedim. Ben demesem bile ablam sanki bağıracakmış gibi bağırmaya başladı, ben böyle hayal etmemiştim, hayalimdeki sahne daha sönük kalmıştı. Ablam adeta sesiyle bana şehvet enjekte ediyordu.

-Daha sert sik ablanı, Yamaç ben senin kadınınım artık daha sert sik ablanı. Yamaç biz öz kardeşiz ve sen öz kardeşini sikiyorsun. Yalvarırım içime boşal Yamaç.
-Hasiktir! Çok iyisin abla.
-Anne oğluna söyle daha sert siksin, Oğluna ablasının ondan çocuk sahibi olmak istediğini söyle anne.

Hasiktir! Ablam beni şehvet şehrinin en yüksek arsız sokaklarında gezdiriyordu. Ve ben ablamı dinleyerek daha da hızlanmıştım ve ablamın içinden çıkmak zorunda kaldım. Yüzüme ve vücuduma zevk suları fışkırıyordu, tekrar o kaygan amına girip aynı tempoda sikmeye başladım ve çok geçmeden içine boşaldım. Annemi unutmuştum. Dönüp ona baktığımda, kendini okşadığını gördüm.

-Yamaç lütfen beni de yap.

Kafamı önüme eğdiğim de gördüm ki ablamın zevk sularından yer bile ıslanmıştı. Sonra yüzük ve orta parmağımı ablamın amına sokup çıkarttım.

-Şimdi olmaz annecim.

Ablamın kolundan tutup yürümeye başladım, annemin yanından geçerken ablamın amına soktuğum parmaklarımı annemin ağzına sokup kendime doğru çektim. Ve ablamla duş birlikte duş almaya gittik.

Devam Edecek…
Lütfen yorum yaparak destek olun…

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00353 515 73 20