İlk Aktif Cinsel Deneyimim – Aynı Apartman 5

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00353 515 73 20

İlk Aktif Cinsel Deneyimim – Aynı Apartman 5
Size bir önceki bölümde her şeyin nasıl ilerleyerek devam ettiğini ve sonra benim büyük bir hatamla işlerin nasıl değiştiğini söylemiştim. Şimdi ondan bahsedeyim.

İsmetlerde o gün olanlardan sonra aradan bir hafta geçmiş ve bu sefer bizimkiler evde olmadığı bir gün onu eve çağırmıştım ve gelmişti. O gün geldiğinde ben telefonumdan ses kaydını açmış ve seslerimizi kayıt ediyordum. Bunu yapma niyetimde herhangi bir art niyet yoktu. Tamamen fantezi amaçlı yapılmış bir şeydi. Ergenliğin vermiş olduğu azgınlıkla yapmış olduğum bu eylemden sonra telefonu yatağın kenarına koyup İsmet’le yakınlaşıp yatağa geçmiştik. İsmetle yatakta biraz sevişirken bir ara lavaboya gitmek için odadan ayrıldım ve geri döndüğümde İsmet toparlanmış ve yüzüme bile bakmadan bana ses kaydını orada telefonumdan sildirip gitmişti. Anladım ki lavabodayken telefonumun ekranından ses kaydı yapıldığını görmüştü. O günden sonra İsmet’e -Naber diye mesaj attığımda sadece iyi gibi kısa ve geri dönüşü olmayan cevaplar yazmaya başlamıştı. Yapmış olduğum eylemle İsmeti çok şaşırtmış ve ona haklı olarak büyük bir şok etkisi yaratmıştım. Bir hafta sonra birgün gündüz vakti İsmetlere gitmiş ve kapıyı gayet niye geldi bu tipini siktiğim gibi bir surat ifadesiyle açmıştı 🙂 Bir süre sonra İsmet’e yanaşmaya teşebbüs ettiğimde İsmet karşı koymuş ve bana şunları söylemişti. – Bir daha asla olmayacak, ben kafamda bitirdim, dur. O ses kaydıyla napacaktın, kime gönderecektin, bir daha asla olmayacak gibi cümlelerle beni reddetmişti. O günden iki hafta sonra yine bir gün İsmetlere gitmiştim, ve yine aynı şekilde beni karşılamıştı. Otururken yine ona sokulmaya çalıştığımda yine net bir tavırla bana -Niye anlamıyorsun bir daha asla olmayacak demedim mi, ben bitirdim kafamda sen de bitirsen iyi olur gibi cevaplar söylemişti. İsmet’in bu tepkilerine karşılık bu sefer gerçekten İsmet’in kafasında bir şeyleri bitirdiğini düşünmüştüm. Çünkü bunca zamandır İsmeti ilk defa ben yanaşınca reddetmiş ve net tavırlarıyla kendinden emin görmüştüm. Bunca zamandır esk**en ona ben birçok kez bir daha yapmayalım, görüşmeyelim gibi sözler söylemiş ve yanaşmışken bile karşı koyamazken artık bu olaydaki tavırlarıyla ben de bir şeylerin bittiğini kabullenmiştim.

Artık bitti kafasıyla normal hayata devam ederken aradan iki- üç ay gibi bir süre geçmişti. Bu süre zarfında İsmetle artık denk geldiğimizde selamlaşıyorduk. Ses kaydı olayından beri aramızda sınırlı bir durum vardı. Bu iki-üç ay boyunca hiç evlerde yalnız bir arada bulunmamıştık. Bir gün gündüz evde canım sıkılmış ve onlara gitmiştim. Ama aklımda seks ya da herhangi bir niyet yoktu, zaten ben de artık bitti kafasındaydım. Onlara gittiğimde İsmet beni yine sınırlı samimiyetiyle kapıda karşılamış ve ben içeriye geçmiştim. İsmet bilgisayarda oynuyordu bense orada koltukta oturuyordum. O bilgisayarda oyun oynarken arada sırada bir iki boş konuşmalar oluyordu. O an omzum ve sırtım çok ağrıyordu ve koltuğa yüzüstü uzanıp İsmete bunu dile getirip;

– Off Sırtım felaket ağrıyor lan bir masaj yapsana, gibi bir şeyler söylemiştim. Bu lafıma karşılık yok deyince ben de – Ne olacak oğlum elin kopmaz yapsana beş dk harbiden çok ağrıyo tutulmuş gibiyim demiştim. Buna karşılık İsmet sinirlenmiş gibi offff diyerek oturduğu bilgisayar masasından kalkıp yanıma geldi ve benim omuzlarımı ovuşturmaya başladı. İsmet omuzlarımı ovuştururken azmış ve onu tekrar arzulamıştım. İsmet yandan sırtımı, omzumu ovuştururken ona daha rahat yapması için üstüme çıkmasını söyledim. İsmet kalçamın üstüne oturmuş ve o şekilde omzumu ve sırtımı beş dk ovuşturduktan sonra tamam yeter deyip bırakmıştı. Üzerimde otururken kalçasını tenimde hissetmek bile sikimi dimdik yapmıştı. İsmet masajı bırakıp kalktıktan sonra ben de ona – Hadi yat ben de sana yapayım demiştim. İsmet;

-Gerek yok, demişti. Buna karşılık: – Ne olacak sen bana yaptın yat ben de sana yapayım elim kopmaz demiştim. İsmet koltuğa yüzüstü uzanmıştı. İsmet uzanınca omuzundan ovuşturmaya başlamıştım. İsmete masaj yaparken sikim külottan fırlayacakmışcasına dikilmişti. İsmetin omzundan yavaşça sırtına ve beline doğru inmiş ve oraları ovuştururken götüne el atmaya cesaret edemiyordum. Çünkü vereceği tepkiyi bilmiyordum ve sonuçta iki-üç ay öncesinde bitti diye muhabbeti olmuş, yaşanmış bir kötü mevzu vardı. İsmetin dolgun götü gözlerimin önünde dururken göte el atmadan önce İsmetin bacaklarını okşamaya başladım. İsmetin bacaklarını okşamaya başladığımda sesi çıkmayınca bacaklarından yavaşça yukarıya doğru çıkmış ve artık götüne el atmıştım. Götünü de ovuşturmaya başladığımda İsmetten yine ses çıkmamıştı. Bu sefer İsmetin götünün üstüne doğru çıkmış ve oturmuştum. Adeta iki elimle İsmetin kalçasının iki yanağını avuçluyor, sıvazlıyordum. Bu esnada altında eşofman vardı ve eşofmanı aşağıya indirmiştim. Yine ses çıkarmayan İsmetin altında sadece boxerı kalmıştı. Bu esnada İsmet bir anda -Ben lavaboya gideceğim deyip yerinden kalkmış, lavaboya gitmişti. İsmet lavaboya gitmiş ve 10 dk sonra geri odaya gelmiş, koltuğa oturmuştu. Koltuğa oturunca uzansana devam edeyim demiştim. Bu lafıma karşılık İsmet aynı şekilde koltuğa yüzüstü uzanmıştı. İsmet uzanınca yine altında sadece boxerı vardı. Ama orada dikkatimi bir şey çekmişti. İsmetin boxerının, tam göt deliği hizasına denk gelen kısmında neredeyse su kapağı boyutunda yuvarlak bir ıslaklık vardı. Anladımki İsmet tuvalete gittiğinde götünü temizlemiş ve boxerına da ıslaklık geçmişti. İsmetin ne olacağını kestirdiği apaçık belliydi ve o gün artık o ovuşturmalar boxerı çıkarmamla devam etmişti. İsmetin deliğini güzelce yaladıktan sonra onu yere çağırmıştım. İsmet yerde yüzüstü uzanmış ve deliğini parmağımla güzelce ovuşturup daha sonra dilimle masaj yaparcasına yalayıp yumuşatmıştım. İsmetin deliğine ardından sikimi yavaşça sokmaya başlamıştım. O kadar aydan sonra İsmet’in deliğinin sıcaklığı sikimi kavuruyordu. Boşalmamak için zor dayanıyorken kendimi tutamayıp biranda İsmetin içine döllerimi bırakmıştım. Adeta vakumluyormuşcasına sikim içinde şişip inerek bütün döllerimi deliğinden içine bırakmıştı. O anda yüzüstü altımda yatan İsmet, kasılmalarımdan ya da içinde hissettiği ılıklıktan anlamış olacakki bir anda kafasını bana doğru çevirip tedirginlikle ve panikle şunları söylemişti: – İçime mi boşaldınnn, offff yaaa,,, bunu nasıl temizlicem şimdi yaaa, bi daha sakınn yapma sakınn ! diye çemkirircesine bir anda bu şekilde söylenmişti. Ben de tutamadığımı söylerken İsmet çoktan altımdan kalkmış ve lavaboya gitmişti. İsmetin içine ilk defa bu şekilde boşalmıştım ve o da panikvari, ne olduğunu anlamamış bir şekilde bir telaşla bunları söyleyip lavaboya gitmişti. Nasıl temizlediğini bilemem.

Üç ay öncesinde bir daha asla olmayacak, ben kafamda bitirdim diyen İsmet ile üç ay sonra bu olayla tekrar bir şey yaşamıştık. Bugünden sonra eski zamanlardaki gibi artık çok sık görüşmüyorduk. Ev boş olduğunda İsmeti bize gelsene diye çağırdığımda artık genelde gelmemeye başlamıştı. Şuraya gideceğim şunu yapacağım gibi saçma bahanelerle benim davetimi reddediyordu. Bazen de gelirdi. Geldiğinde ise çoğunlukla sadece sürtme sakso gibi şeyler olur, anal olmasına müsade etmezdi. Sokmaya yeltendiğimde şimdi değil gibi şeyler söylerdi. Soktuğum zamanlar olursa da çok kısa içinde kalırdım. Çok yavaş bir şekilde sokardım, o yavaşlıkta bir iki ileri git gel kaktırma olurdu ve İsmet tamam yeter acıyo çıkart artık diyerek içinden çıkarttırır, devam etmeme müsade etmeden kendisini alttan çeker ayaklanırdı. Bu arada içine boşaldığım o günden sonra olan anallarda İsmet bir süre başlarda bana hep söylenmişti. Kısık kısık sesle; – Sakın içime boşalma, sakın içime boşalma gibi sanki bana hatırlatmalar yapıyormuş gibi söylenirdi. Bu süreçten sonra İsmet il dışında üniversiteye gitmişti ve artık cinsel mevzulara daha da soğukluk girmişti. İsmet üç dört ayda bir eve gelirdi, geldiğinde de bazen hiç fırsat olmaz, ya da olsa bile anal olmazdı. Kısacası böyle bir hale evrildi. İsmetin artık okulu bitti, fakat biz yine eski sıklıkla görüşmüyoruz, hatta şuanda da bitti gibi bir durumda. En son Eylül ayında aramızda bir şeyler oldu. Bu mevzuları da ilgi olursa önümüzdeki yazıda bahsederim.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00353 515 73 20