Koca Götlü CD Sıla ile Hardcore Zamanı

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00353 515 73 20

Koca Götlü CD Sıla ile Hardcore Zamanı
Malum gay arkadaş bulma platformunda gelen mesajları tek tek okuyup değerlendirirken Crossdresser Sıla’nın mesajına denk geldim. İstanbul Fatih’de oturuyordu bana biraz uzaktı ama yalnız yaşaması iyiydi. Ayrıca vücut fotoları fena sayılmazdı. Genelde kilolu tipleri pek sevmesemde Sıla hoşuma gitmişti. Mesajına cevap yazmıştım. Bir kaç dakika sonra geri döndü. Muhabbeti fazla uzatmadan telefon numaramı verip whatsapp’tan yüz fotomu gönderdim. Sıla’da hem normal hem de makyajlı yüz fotosunu atmıştı. Gerçekten tatlı bir yüzü vardı. Gözleri yeşildi ve gülüşü çok sempatikti. Artık mesajlaşmayı uzatmaya gerek yoktu konuşmak için telefonla aradım;

– Alo Sıla naber?
– Teşekkürler Kerem sen?
– İyidir. Birlikte güzel bir sinerji yaratalım mı?
– Nasıl yani?
– Müsaitsen gel bana göstereyim nasıl olduğunu.
– Hmm müsaitim ama sen gelsen daha iyi olur bence.
– Tamam. Adresi whatsappla yolla bana.
– Ok ama hemen mi geleceksin?
– Anında.
– (Gülerek) Bana biraz zaman ver hazırlanayım.
– 1 saat sonra sendeyim elini çabuk tut.
– Tamam bekliyorum.

Adresi göndermişti, navigasyondan yol durumuna bakmıştım. Yarım saate yakın gösteriyordu. Bir duşa girip bende hazırlık yaptım. Tekelden bir şişe viski alıp arabayla Sıla’ya doğru yola çıktım. Çok geçmeden verdiği adrese gelmiştim. Telefonla arayıp apartman kapısını açmasını söyledim. Sıla “Canım 2. kata çık 5 numaralı daire ben kapıyı aralık bırakacağım gir içeri” dedi. Asansör yoktu merdivenle 2 kat çıkıp dairesinin önüne gelip aralık bıraktığı kapıdan içeri girdim.

Sıla karşımdaydı ve güzel duruyordu. Üzerinde pembe askılı bir bluz, altında mini kot şort. El ve ayak tırnaklarında pembe oje, yüzünde hafif bir makyaj ve kafasında ten rengine uygun bir peruk. Yanına doğru gidip elimi beline atıp kendime doğru çektim ve dudağına bir öpücük kondurdum. Sıla heyecanlanmıştı nefes nefese ve ince bir ses tonuyla “Hoşgeldin aşkım” dedi. Bende “gayet hoş buldum iyisin” dedim. Elimdeki viski şişesini Sıla’ya gösterip “bardak getirsene öldürelim şu viskiyi” dedim.

Salona geçip koltuğa oturup viskilerimizi yudumlamaya başladık. Sıla “evi rahat bulabildin mi?” diye sordu. Bende “Boşver şimdi evi filan” diyerek gömleğimi çıkardım. Sıla güldü “Bu ne hız” dedi. Ben “Ne hızı geç bile kaldık” diyerek Sıla’nın dudaklarına yumuldum. Sıla kollarını boynuma dolayarak saçlarımı okşuyordu. Benim tek el Sıla’nın şortundan içeri girmiş koca götünü sıkıyordum. Öpüşürken Sıla’nın eller yavaştan vücuduma gelmişti. Önce vücudumu okşadı ardından pantolonumun üstünden yarrağımı sıvazlamaya başladı. Ardından pantolonumun düğmesini açıp önce pantolonumu ardından boxerımı çıkararak benim küçük canavarı ortaya çıkardı. Dudaklarını yalayıp “Harika bir şey bu aşkım” dedi. Ben “Harikadır ama sohbeti pek sevmez” diyerek Sıla’nın kafasına bastırıp yarrağı Sıla’nın ağzına verdim. Sıla sakso çekmeye başladı. Ucunu emiyor ardından ağzından çıkarıyordu. Elimle kafasına bastırıp köküne kadar ağzıma sokup gırtlağını siktim. Sıla öksürmeye başladı, nefesi kesilmişti. Ağzından çıkardım Sıla doğrulup öksürmeye başladı ağzından salyalar akıyordu “Yaa napıyorsun” diyerek sesini yükseltti. Bende sinirlendim “kes sesini ve devam et” dedim ve tekrar yarrağımı ağzına soktum. Sıla sakso çekerken ben viskimi yudumluyordum. Biraz daha yalattıktan sonra “Yeter bu kadar domal götünü sikeceğim” dedim. Sıla “odamıza geçelim aşkım” dedi.

Sıla ile el ele yatak odasına geçtik. Yatağa uzanmadan önce ayaküstü öpüşüp Sıla’nın şortunu ve tangasını çıkardım. Sıla’nın küçücük pipisi vardı. Elime alıp “kestir bunu bence sana am yakışır” dedim. Sıla güldü “Evet aşkım yaa keşke” dedi. Yatağa doggystyle pozisyonunda domaltıp arkasına geçtim. Kuru kuru yarrağımı önce o koca götüne vurdum, götünün yanaklarını sıkıp tokatladım ardından yarrağımla deliğini zorlamaya başladım. Sıla’nın canı yanıyordu “uff aşkım krem sürelim yapma öyle” diyordu. Ben “Bekle biraz canın yansın krem süreceğim” dedim. Sıla altımda kıvranıyordu “Aşkım hadi sik beni artık” dedi. Kayganlaştırıcı kremi göt deliğine sürüp biraz parmakladım ardından yarrağımı yavaşça içine soktum. Önce tamamını içine sokup biraz bekledim. Sıla “ohhh” dedi. Ardından hızlı bir şekilde gidip gelmeye başladım. Sert bir şekilde sikiyordum. Götünün yanaklarını tokatlaya tokatlaya inletiyordum Sıla’yı. Sıla zevk ve acı karışımı duygular içinde inliyordu. Daha da sertleşmiştim ayağımı Sıla’nın kafasına bastırıyordum. Sıla “Aşkım yapma yeter gel artık” diye yalvarıyordu. Ayağımla iyice kafasını eziyordum ardından ayağımı çekip boynunu sıkmaya ve yanaklarını tokatlamaya başladım. Sıla’nın götünü paramparça etmiştim. Daha fazla dayanamayıp göt deliğine boşaldım. Sıla kendini yatağa zor atmıştı. Makyajı akmış, peruğu çıkmıştı. Bana dönüp gülerek “Aşkım anamı siktin yaa hayvan gibiydin çok iyidi” dedi. Ben nefes nefeseydim “Bu daha açılıştı daha yeni ısınıyoruz” dedim.

Salona geçip bir sigara yaktım, yanında da viskimi yudumluyordum. Sıla yanıma gelip göğsüme uzandı “Aşkım seni seviyorum yaa” dedi ve dudaklarımdan öpmeye başladı. Biraz öpüştükten sonra yarrağımı gösterip “Al bakalım şunu ağzına canlandır canavarı” dedim. Sıla “Zevkle” diyerek saksoya başladı. Sigaram bitmeden yarrağım balta sapı gibi olmuştu yine. Bu sefer koktukta sikecektim Sıla’yı. Sırt üstü yatırıp bacaklarını omzuma alıp alttan işlemeye başladım. Bu sırada pembe ojeli ayaklarını öpüp, yalıyordum. Sıla “Aşkım harikasın” diyerek inliyor ve minik pipisini sıvazlıyordu. Kökledikçe köklüyordum. Çat çat çat diye yankılanıyodu ev. Bu sırada Sıla’nın minik pipisini elime alıp sıvazlamaya başladım çok geçmeden Sıla zevke gelip elime boşalmıştı. Elimdeki dölleri Sıla’nın ağzına ve yüzüne sürüyordum, çok geçmeden bende boşalmak içim Sıla’nın götünden çıkıp yarrağımı Sıla’nın ağzına sokup ağzına patlamıştım. Sıla’nın ağzı, yüzü döl içinde kalmıştı.

Sıla “Aşkım ben banyoya gireyim” dedi. Bende peşinden banyoya girdim. Sıla ile duşun altında biraz öpüştük ardından birlikte duş aldık. Banyo sonrası yatakta birbirimize sarılıp uyumuşuz. Uyandığımızda birlikte bir şeyler yedik ardından kaldığımız yerden devam ettik. O gece sabaha kadar Sıla’nın koca götünü sikmiştim ama Sıla ile işim henüz bitmemişti.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00353 515 73 20